BilgePc.Net » Programlar » Full Programlar
Full Programlar

Smart Game Booster Pro - 1 Yıl Lisanslı

Smart Game Booster Pro - 1 Yıl Lisanslı


Smart Game Booster Pro yardımcı program, Windows’un ve ekran kartınızın (AMD veya NVIDIA) çalışmasını optimize ederek oyunun FPS’sini otomatik olarak artırır ve ayrıca donanım bileşenlerinin sıcaklığını kontrol etmenize ve grafik ve ses sürücülerini güncellemenize olanak tanır.
game booster Smart Game Booster Pro Smart Game Booster Pro lisans Smart Game Booster Pro key game booster keygen Smart Game Booster Pro full indir Smart Game Booster Pro full

Full Programlar

Telegram Desktop 2.0.1


Telegram, mobil cihazlar için süper hızlı, ücretsiz ve en önemlisi güvenli bir anlık mesaj uygulaması. Android ve iOS cihazlarda mesajlaşmanızı sağlayan Telegram uygulamasını artık bilgisayarınızın ile kullanabilirsiniz. Telegram for Desktop, Telegram tarafından tavsiye edilen fakat resmi olmayan ücretsiz bir programdır.
telegram desktop

Full Programlar

Hwidgen Digital Licence Windows 10 Sınırsız Aktivatör

Hwidgen Digital Licence Windows 10 Sınırsız Aktivatör

Hwidgen 62.01 Digital Licence Activator For Windows 10 Full İndir


Windows 10 için dijital lisans (Digital Licence) programıdır. Windows 10 işletim sisteminizi kalıcı, süresiz olarak lisanslayabilirsiniz. Lisans kalıcı olup cihazınıza format atsanız bile internete bağlandığınız anda microsoft sunucularından lisansınızı aramaya ve varsa onu kullanmaya başlar. Böylelikle 1 kez dijital lisans kullandığınızda ömür boyu lisanslı kalmış olacak.
Hwidgen Hwidgen indir Hwidgen full Hwidgen silent Hwidgen katılımsız Hwidgen digital lisans

Full Programlar

Hard Disk Sentinel Pro 5.60 Build 11463 Repack by Sash!

 • Sash
 • 17-02-2020, 09:09
 • 3
 • 110
 • Beğenmedim +2 Beğendim
Hard Disk Sentinel Pro 5.60 Build 11463 Repack by Sash!

Hard Disk Sentinel, sabit disk izleme yazılımıdır. HDD/SSD/SSHD türünde disklerin durumu, sıcaklık değeri, performansını ayrıntılı olarak görüntülemenizi sağlar. Bilgisayarın önemli parçalarından biri olan sabit disklerinizi olası sorunlara karşı gözetim altına alabilirsiniz. Hard Disk Sentinel S.M.A.R.T. (Self Monitoring, Analysis and Reporting Technology) isimli IBM'in geliştirmiş olduğu teknolojiyi kullanmaktadır.
Hard Disk Sentinel Pro Hard Disk Sentinel Pro indir Hard Disk Sentinel Pro crack

Full Programlar

Office Tool Plus İndir – v7.5.0.3 Office Etkinleştirme İndirme

 • Root
 • 11-02-2020, 21:08
 • 3
 • 281
 • Beğenmedim 0 Beğendim
Office Tool Plus İndir – v7.5.0.3 Office Etkinleştirme İndirme

Office Tool Plus Full Türkçe indir v7.5.0.3


Microsoft Office'yi seçmeli olarak kurmayı, sonrasında etkinleştirmeye ne dersiniz ?. Öncelikle hangi MS Office versiyonunu indireceğinize karar verin. Sonrasında bilgisayarınızın işlemcisine göre x86 ve x64 mimarilerinden birini seçip hangi dilde indirmek istediğinizi belirleyin ve program gerisini sizin için halletsin. Son işlem etkinleştirme için program içerisinde yer alıyor.


Konuyu Düzenleyen: Root - 11-02-2020, 21:08
Düzenleme Nedeni: Yeni versiyon eklendi !

Office Tool Plus Office Tool Plus indir Office Tool Plus full Office Tool Plus download Office Tool Plus silent office office indir office etkinleştirme

Full Programlar

Apowersoft Screen Recorder Pro 2.4.1.5 Repack by Root

 • Root
 • 4-02-2020, 12:01
 • 0
 • 39
 • Beğenmedim 0 Beğendim
Apowersoft Screen Recorder Pro 2.4.1.5 Repack by Root

Apowersoft Screen Recorder Pro full indir, ekranınızda olup biten her şeyi kaydetmek için yapılmış programdır. WMV formatında video kaydeder, PNG, JPEG, BMP, GIF, TIF formatlarında ekran görüntüleri alabilirsiniz.
Apowersoft Screen Recorder Pro Apowersoft Screen Recorder Pro indir Apowersoft Screen Recorder Pro full Apowersoft Screen Recorder Pro key apowersoft screen recorder pro licence key Apowersoft Screen Recorder Pro repack Apowersoft Screen Record