» » » Windows 7 Sp1 Tüm Sürümler | 13 In 1 | Mart2019

Windows 7 Sp1 Tüm Sürümler | 13 In 1 | Mart2019

5/5
    1 - Windows 7 Ultimate (32 ve 64 bit) 2 - Windows 7 Enterprise (32 ve 64 bit) 3 - Windows 7 Professional (32 ve 64 bit) 4 - Windows 7 Professional VL (32 ve 64 bit) 5 - Windows 7 HomePremium (32 ve 64 bit) 6 - Windows 7 HomeBasic (32 ve 64 bit) 7 - Windows 7 Starter (32 bit) Ayrıca USB 3 driverları, Net framework (4.7.2 sürümü) ve Microsoft Visual C++ (2008/2005/2013/2012/2010/2003/2002/2017) sisteme entegre edilmiştir. Genel Özellikler • Supremacy tarafından hazırlanmıştır • DISM yöntemi...

1 - Windows 7 Ultimate (32 ve 64 bit)
2 - Windows 7 Enterprise (32 ve 64 bit)
3 - Windows 7 Professional (32 ve 64 bit)
4 - Windows 7 Professional VL (32 ve 64 bit)
5 - Windows 7 HomePremium (32 ve 64 bit)
6 - Windows 7 HomeBasic (32 ve 64 bit)
7 - Windows 7 Starter (32 bit)
Ayrıca USB 3 driverları, Net framework (4.7.2 sürümü) ve Microsoft Visual C++ (2008/2005/2013/2012/2010/2003/2002/2017) sisteme entegre edilmiştir.

Genel Özellikler
• Supremacy tarafından hazırlanmıştır
• DISM yöntemi kullanılmıştır (En stabil/sorunsuz olan entegre sistemi)
• Windows güvenlik ve sistem güncellemeleri entegre edilmiştir. Haricinde eklenen ya da çıkarılan bileşen/özellik bulunmamaktadır.
• Kurulum, sistem dilleri Türkçe'dir
• Türkçe haricinde bir dilde kullanmak isterseniz Ultimate ya da Enterprise sürümünü kurunuz. Kurulum sonrası Güncellemeler alanını açınız orada 34 adet farklı dilden birini indirip, o dilde kullanabilirsiniz. Sadece bu 2 sürümde bu özellik bulunur.
• İsteğe bağlı aktivasyon mevcuttur (Enterprise ürünü hariç). Kurulumun son aşamasında aktivasyon yapıp, yapmamak tamamen size kalıyor. Aktivasyon yapmamanız durumunda aktivasyon aracı otomatik olarak silinmektedir. Aktivasyon işlemi sonrası bilgisayarı 1 kere yeniden başlatmanız yeterli.
• Katılım gerektirir. Kullanıcı adı, bilgisayar adı gibi bilgileri siz giriyorsunuz
• Kurulumda serial ister ancak orjinal serialiniz yoksa serial girmeden kuruluma devam edebilirsiniz. Eğer orjinal serialiniz varsa sisteme girerek kullanabilirsiniz
• 8 gb ya da üstü usb medyasına yazılarak kullanılabilir
• Dual layer yani çift katman dvd ye yazmak mümkündür. Çoğu dvd okuyucu/yazıcı bu özelliği destekler. Yapmanız gereken 8 gb bir dvd alarak yazım işlemi yapmak. Ancak bazı sistemlerin çift katman dvd'lerde sorun çıkardığını unutmayın. Şahsen dvd yerine usb kullanmanızı önermekteyim.
• Net framework 4.7.2 ile birlikte gelir
• Microsoft Visual C++ (2008/2005/2013/2012/2010/2003/2002/2017) ile birlikte gelir
• İnternet explorer 11 ile birlikte gelir
• USB 3 driverlerı entegre edilmiştir
• Uefi desteği yoktur (dosya boyutu nedeni ile)

Dikkat! Gizli yazıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor.Lütfen ücretsiz üye olunuz !

[Ücretsiz Üye Ol !]

Windows 7 Sp1 Tüm Sürümler | 13 In 1 | Mart2019 - Makaleyi Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu Konu Hakkında Yorum Yaz
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
    heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
    winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
    worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
    expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
    disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
    joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
    sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
    neutral_faceno_mouthinnocent
Soru:* "BilgePc" Kelimesi Kaç Harfden Oluşmaktadır ?
Robot Olmadığınızı Doğrulayın:*
rıza akman
rıza akman | Ziyaretçi |
2 Haziran 2017 17:28
 | Durum:
    Beğendim
  • 0
Merhaba, şu geçen ay peydah olan wanna cry güvenlik güncellemesi dahil sürüm ne zaman çıkar?
ATTACK
ATTACK | Yönetici |
2 Haziran 2017 21:16
 | Durum: Şuan Offline
    Beğendim
  • 1
bu virüsten şimdilik Microsoft Security Bulletin MS17-010 güncellemesini yaparak korunabilirsin.yeni sürüm çıkınca en kısa sürede yüklemeye çalışacağım.
alooha
alooha | Üye |
24 Mart 2019 19:29
    Beğendim
  • 0
Windows 7 Sp1 AIO 13in1 güncelini yüklermisiniz esd siz versiyonunu
KiNGHaZe
KiNGHaZe | Yönetici |
27 Mart 2019 13:56
    Beğendim
  • 0
Alıntı: alooha
Windows 7 Sp1 AIO 13in1 güncelini yüklermisiniz esd siz versiyonunu

Güncellendi.
Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa, orada itimat ve itaat vardır.
İtimat ve itaatin olduğu yerde disiplin vardır.
Disiplinin olduğu yerde huzur, huzurun olduğu yerde başarı vardır.

-MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
bznesm
bznesm | Üye |
29 Mart 2019 11:08
    Beğendim
  • 0
çok teşekkürler
devrim2017
devrim2017 | Üye |
9 Mayıs 2019 19:13
    Beğendim
  • 0
KiNGHaZe,
slm hocam sizden bir ricam var windows 7 ultimate görsel 2019 iso dosyası lazım yardımcı olabilirmisiniz güncel iso dosyası kendim için
AtLantis
AtLantis | Üye |
14 Mayıs 2019 12:23
    Beğendim
  • 0
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.
KiNGHaZe
KiNGHaZe | Yönetici |
14 Mayıs 2019 19:25
    Beğendim
  • 0
Alıntı: AtLantis
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

Drive hesabınızla oturum açın, şuan herhangi bir sorun mevcut değil.
Nerede karşılıklı sevgi ve saygı varsa, orada itimat ve itaat vardır.
İtimat ve itaatin olduğu yerde disiplin vardır.
Disiplinin olduğu yerde huzur, huzurun olduğu yerde başarı vardır.

-MUSTAFA KEMAL ATATÜRK